|
@dziki
Pokaż mi dobrych trenerów którzy wolą przez rok ciągnąć kasę niż podjąć pracę w innym klubie. Ramirez po prostu był za słaby, aby sobie znaleźć dobry klub.
Piłkarze wielokrotnie rozwiązują wcześniej kontrakty chcąc grać gdzie indziej. I tak, rezygnują często z uposażenia.
Kiko miał armię piłkarzy, przy choćby sytuacji którą mamy teraz. A gówno osiągnął z tą drużyną, tak obiektywnie.
|