Wit.Ek. napisał(a):

Pochwale się.
Dziś Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej powołał mnie do eksperckiego Komitetu Rozwoje Ekonomii Społecznej[/url]
|
Gratulacje. Oby to był pomyślny okres, podczas którego może uda ci się też przekuć w prawo jakieś idee, które ci pewnie chodzą po głowie.