Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1040
Stary 15.10.2018, 13:02
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Dawno nic nie oglądałem i widzę że wszystkie serwisy on-line które miałem w ulubionych padły w międzyczasie ...

Ktoś coś poleci gdzie można pooglądać niekoniecznie 20 letnie seriale ?
Na legalu NetFlix - kosztuje grosze, a oferuje 4 konta, więc można z kimś wynając do spółki... sporo fajnych materiałów. Nie tylko fabularne seriale, ale również dokumenty i filmy.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując