Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13632
Stary 14.10.2018, 17:39
felipe napisał(a):Wyświetl post
Dopiero co miesiąc temu zawalił mecz w Bolonii, na Euro też nie zaistniał. O formie klubowej nie ma co opowiadać,
A najciekawsze w tym wszystkim jest to, że i tak zagrał w meczu z Portugalią o klasę lepiej niż Kurzawa, Jędrzejczyk i Klich... razem wzięci.

Skoro więc nie mamy nikogo lepszego, to krytykowanie Brzęczka za powoływanie Kuby jest bez sensu.

BTW - na miejscu Sadloka chyba byłbym zły o to przekwalifikowanie na środek obrony. W obecnej sytuacji grając na lewej obronie miałby powołanie "z urzędu".
Odpowiedz cytując