felipe napisał(a):

|
Dopiero co miesiąc temu zawalił mecz w Bolonii, na Euro też nie zaistniał. O formie klubowej nie ma co opowiadać,
|
A najciekawsze w tym wszystkim jest to, że i tak zagrał w meczu z Portugalią o klasę lepiej niż Kurzawa, Jędrzejczyk i Klich... razem wzięci.
Skoro więc nie mamy nikogo lepszego, to krytykowanie Brzęczka za powoływanie Kuby jest bez sensu.
BTW - na miejscu Sadloka chyba byłbym zły o to przekwalifikowanie na środek obrony. W obecnej sytuacji grając na lewej obronie miałby powołanie "z urzędu".