|
No, znasz moje zdanie. Ja też w tym sensu nie widzę. Kolega pytał, czy Jadczak szykuje coś jeszcze, to napisałem, że najwyraźniej tak.
Jeżeli zaś chodzi o to, co wypisywał do tej pory, zarówno o prawdę, przeinaczenia, jak i to całe kompletne s-f, to oczekiwałbym od Zarządu, aby się wziął ostro do pracy i udowodnił, że mniejsze zło może być naprawdę dobre.
A jeśli w strategię odbudowy reputacji wpisane jest udzielanie wywiadów, to proponuję przemyśleć komu i co się mówi, aby to miało ręce i nogi. Tak, jak nie służy Wiśle działalność Jadczaka, tak i nie służą jej też niepoważne wypowiedzi.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|