|
Smutna jest ta ofensywa na Wisłę prowadzona przez weszlo i jadczaka.
Oczywistym faktem jest, że Wisłą rządzi TS - czyli szeroko pojęci kibice.
Są wśród nich koneserzy dobrego futbolu, Sharksi, ludzie w garniturach, dresiarze. Cały przekrój społeczeństwa chodzi na Wisłę.
Co do jednego się zgadzam. Dla dobra Wisły - Dukat podał się do dymisji i niestety to samo powinna zrobić teraz Pani Marzena (mimo, że darzę ją olbrzymim szacunkiem). W następnej kolejności powinna to zrobić Pani księgowa. Nie dlatego, że źle wykonują swoje obowiązki, ale dlatego, że za dużo jest fermentu wokół klubu i jakiekolwiek związki z gangsterką (niezależnie jak błache) powinny zostać przecięte. Wystawianie się na kolejny strzał może tylko Wiśle zaszkodzić.
Powinniśmy się odciąć jako klub od całej tej zadymy dla dobra wizerunku. Pion sportowy działa bez zarzutu - również dzięki Pani Marzenie. Pragnę podkreślić, że nie zależy mi na zmianach w Wiśle - uważam, że klub zarządzany jest w sposób dobry - zważając na istniejące długi wobec różnych podmiotów. Po prostu szambo wybiło - głównie dzięki Stanowskiemu, który dał świetną platformę temu dziennikarzynie na j. Gdyby nie to, to wszystko mogłoby rozejść się po kościach. Żal dupę ściska, że akurat do nas się musieli przykleić i o nas piszą i drążą, a w innych klubach, które w dodatku robią zadymy na stadionach podczas meczy cisza.
U nas już dawno nie było takiego burdelu jak ostatnio u kuchenek na koniec sezonu, czy rok temu po drugiej stronie błoń u koleżanki. Nikt nie lał piłkarzy po pyskach w ramach szeroko pojętej motywacji. Ale to o nas piszą, nas gryzą po kostkach i nagłaśniają sprawę na cały kraj. Przykre to jest.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 13.10.2018 o godz. 22:04.
|