Wyświetl pojedynczy post
-głos rozsądku-
Junior Member
 
Od: 01.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4866
Stary 13.10.2018, 19:17
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Pieniądze chcemy pozyskać ze sprzedaży zawodników. Innych opcji nie widzę.
Jedyna opcja. Jednak nasz najlepszy towar eksportowy - Tibor i Arsenic póki co więcej grzeją ławę niż grają.

btw. Tibor miał zostać sprzedany do Izreala ale jak widać nic z tego nie wyszło.
Odpowiedz cytując