wolfy napisał(a):

|
Pieniądze chcemy pozyskać ze sprzedaży zawodników. Innych opcji nie widzę.
|
Jedyna opcja. Jednak nasz najlepszy towar eksportowy - Tibor i Arsenic póki co więcej grzeją ławę niż grają.
btw. Tibor miał zostać sprzedany do Izreala ale jak widać nic z tego nie wyszło.