|
Przed poprzednią przerwą na reprezentację zagraliśmy katastrofalny mecz we Wrocławiu, cudem wygrywając. Po przerwie roznieśliśmy Lechię rozgrywając chyba najlepsze spotkanie w tym spotkaniu. Tydzień później znowu padaka w Szczecinie. Mając to na uwadze, naprawdę nie widzę sensu oceniania naszych szans w Warszawie, przez pryzmat meczu derbowego.
|