Wyświetl pojedynczy post
rokfor
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 13.10.2018, 11:33
Przed poprzednią przerwą na reprezentację zagraliśmy katastrofalny mecz we Wrocławiu, cudem wygrywając. Po przerwie roznieśliśmy Lechię rozgrywając chyba najlepsze spotkanie w tym spotkaniu. Tydzień później znowu padaka w Szczecinie. Mając to na uwadze, naprawdę nie widzę sensu oceniania naszych szans w Warszawie, przez pryzmat meczu derbowego.
Odpowiedz cytując