Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13631
Stary 13.10.2018, 09:58
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Myslisz, że po tej jednej strzelonej bramce wszyscy nagle zmienią zdanie i nikt już nigdy nie będzie miał o nic pretensji do Kuby? Nie sądzę
Ja np. na poprzedniej stronie oceniałem głównie jego przesadne gloryfikowanie (w kontekście hasła, że szczególnie dla Kuby pieniądze to nie wszystko). "Czyny, nie słowa"

Forma sportowa była elementem pobocznym. Zresztą - czy bramka zmienia aż tak wiele? Dopiero co miesiąc temu zawalił mecz w Bolonii, na Euro też nie zaistniał. O formie klubowej nie ma co opowiadać, bo takie coś nie istnieje w jego przypadku od dłuższego czasu (co zresztą Kubie jakoś mocno nie przeszkadza najwyraźniej).
Odpowiedz cytując