Cytat:
|
Kuba popełnił błąd, ale nie zrozumiem wiadra pomyj dla człowieka, który w kadrze zawsze oddawał serce.
|
Bo żeby to zrozumieć trzeba odciąć się od piłki klubowej na dłuuugi czas, ewentualnie przyswajać jedynie informacje o tym kto wygrał Ligę Mistrzów. Potem przychodzi mecz reprezentacji, jak przegrają to wiadomo że przy następnym spotkaniu rodzinnym trzeba będzie sobie ponarzekać, bo nic tak dobrze nie poprawia nastroju jak narzekanie. A że nie wiesz kompletnie nic o piłkarzach to lecisz ze stereotypów, przy gromkim przyklasku większości rozmówców.
Więc jazda - same dziady, tyle pieniędzy biorą, nawet grać im się nie chce. Siatkarzom by dali, a nie tym leszczom, wpuścić młodych niech się uczą, przynajmniej będą biegać i wstydu nie będzie. A ten trener to w ogóle tragedia już, nic z nimi nie umie zrobić. Jeszcze w dodatku kolesiostwo uprawia, wiadomo że wujaszek to Błaszczykowski sobie pogra i miejsce zablokuje. Złodziej nie chce koryta zostawić.
Kuba jest w sytuacji beznadziejnej, bo od takich Januszy sportu się nie da obronić, miejmy nadzieję że przynajmniej dobrze to zniesie
