Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 13.10.2018, 07:12
Każdy wynik dający punkty powinniśmy przyjąć z otwartymi ramionami. Jeśli z dwóch ważnych wyjazdów przywieziemy 4 pkt, to dla mnie jest ok.

Legia - mimo tego, że zrobiła znaczne postępy w porównaniu do mizerii z początku sezonu, dalej grywa w kratkę, a dodatkowo jej piłkarze przynajmniej usiłują udawać, że grają w piłkę, a nie wychodzą na boisko z indywidualnymi planami liczonymi w kubikach drewna. Wiśle do tej pory dobrze grało się z drużynami stawianymi w roli liderów - może uda się podtrzymać dobrą passę w tej materii.
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując