|
Każdy wynik dający punkty powinniśmy przyjąć z otwartymi ramionami. Jeśli z dwóch ważnych wyjazdów przywieziemy 4 pkt, to dla mnie jest ok.
Legia - mimo tego, że zrobiła znaczne postępy w porównaniu do mizerii z początku sezonu, dalej grywa w kratkę, a dodatkowo jej piłkarze przynajmniej usiłują udawać, że grają w piłkę, a nie wychodzą na boisko z indywidualnymi planami liczonymi w kubikach drewna. Wiśle do tej pory dobrze grało się z drużynami stawianymi w roli liderów - może uda się podtrzymać dobrą passę w tej materii.
Czesiu... Co ty robisz zarazo
|