Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 12.10.2018, 21:10
-głos rozsądku- napisał(a):Wyświetl post
ms, dd i osoby znające środowisko TS i SA płaczą ze śmiechu czytając ten bełkon. Macie klapki na oczach i ślepo wierzycie w słodkie pierdzenie dwójki osób które zrobiły z naszej Wisły kpinę na całą Polskę.

Jadczak jest darmozjadem, ale jego reportaż pokazał prawdziwe zaplecze naszego klubu.

już nie mogę się doczekać nowego właściciela siłowni o którym tam radośnie wspominali w swoich wywiadach dd i ms

Wolfy - w tym sezonie sportowo się POWINNIŚMY utrzymać. Ale finansowo nie koniecznie. Poszperaj i dowiedz się czy piłkarze i trenerzy otrzymali jakieś wypłaty w tym sezonie - dla przypomnienia mamy już prawie połowę października.

nie jestem przekonany czy sarapata uczy się na błędach, ale wiem że nie szanują klubu i nas kibiców.
w ostatnim TSW w Weszło twierdzili, że zostało coś popłacone. Mamy również tyle ugód, żeby dostać licencję. Ale z kasą jest problem.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując