@
brylant17
na czele z wieloma dziennikarzami
aż wstyd było czytać ich wypociny przed tymi i poprzednimi powołaniami
Taka mała dygresja co do wczorajszego meczu. Póki w kadrze będzie pełno ananasów którym nie chcę się nawet biegać (Kurzawa, Krychowiak, Jędrzejczyk) to Kuba będzie miał w niej miejsce. Kto jak kto ale jego można powoływać za zasługi, bo jako jeden z niewielu nawet zawsze oddawał całe serce kadrze.