Temat
:
[XII kolejka] Legia Warszawa - Wisła Kraków, niedziela 21 październik, godzina 18:00
Wyświetl pojedynczy post
filipowski
Member
Od: 06.2013
Skąd: Częstochowa/Kraków
Offline
#
10
12.10.2018, 16:13
Remis biorę w ciemno.Legia nie jest już tym słabeuszem z początku sezonu.Gdyby jednak udało nam się wrócić do stylu z początku sezonu,możemy powalczyć o zwycięstwo.
filipowski
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do filipowski
Znajdź inne posty napisane przez filipowski