Wyświetl pojedynczy post
filipowski
Member
 
Od: 06.2013
Skąd: Częstochowa/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 12.10.2018, 16:13
Remis biorę w ciemno.Legia nie jest już tym słabeuszem z początku sezonu.Gdyby jednak udało nam się wrócić do stylu z początku sezonu,możemy powalczyć o zwycięstwo.
Odpowiedz cytując