Słuchałem Jadczak na WeszłoFM i aż z ciekawości sprawdziłem bazę przedsiębiorców.
Faktycznie. Pełnomocnikiem jest Agnieszka Kawalec (nawet NIP jest podany). Tu wypunktował Panią Prezes bezbłędnie.
Wiecie jakie siłownia ma oficjalny e-mail ?
[email protected] 
Aż dziwię się że nie wspomniał o tym.
ps. Jadczak boi się przyjechać do Krakowa i nie planuje wizyty w najbliższym czasie. Pozdrowienia bo pewnie po audycji z wypiekami czytasz ten wątek (sam się do tego przyznał).