Wyświetl pojedynczy post
krakus76_
Banita
 
Od: 09.2018
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4847
Stary 12.10.2018, 07:39
Słuchałem Jadczak na WeszłoFM i aż z ciekawości sprawdziłem bazę przedsiębiorców.

Faktycznie. Pełnomocnikiem jest Agnieszka Kawalec (nawet NIP jest podany). Tu wypunktował Panią Prezes bezbłędnie.

Wiecie jakie siłownia ma oficjalny e-mail ? [email protected] Aż dziwię się że nie wspomniał o tym.

ps. Jadczak boi się przyjechać do Krakowa i nie planuje wizyty w najbliższym czasie. Pozdrowienia bo pewnie po audycji z wypiekami czytasz ten wątek (sam się do tego przyznał).
Ostatnio edytowane przez krakus76_ : 12.10.2018 o godz. 07:42.
Odpowiedz cytując