funkykoval napisał(a):

|
Mam nieodparte wrażenie przyjacielu z forum ze nazywasz się Kasztelaniec. To zwykle przeczucie bo udowodnić tego kim jesteś nie mogę a nawet nie mam ochoty się tym zajmować, ale po prostu styl pisania i zakres pewnej wiedzy dotyczącej klubu worawiają mnie w takie a nie inne wrażenie.
|
Już nie pierwszy raz ktoś zwraca uwagę na to. Mam tyle wspólnego z nim że moje nazwisko też na K się nazywa.
Ale już nawet kilka innych osób tutaj już też dostawało że nim są, tylko że to głupie odbieganie od tematu. Forum jest po to, żeby dyskutować. Co raz więcej osób pisze o tym, że MS powinna się zająć TS, czyli wszyscy to Kasztelańce? Ogarnijcie się. Z resztą, on to inna para kaloszy i dyskusja na inny temat