Wyświetl pojedynczy post
rafalp_r22
Senior Member
 
Od: 08.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4844
Stary 11.10.2018, 21:59
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Sluszna uwaga. Dowodzi to tego, ze oboje nie mieli o tym zielonego pojecia. Jak by mieli to by sie dogadali
Mieli i to bardzo dobre.

W przypadku sponsorów, idealną sytuacją jest taka, że jak oni są zadowoleni, to nie tylko przedłużają umowy, ale przekonują innych że warto. I przez moment tak było, bo to Antrans pomógł przy dealu z Wanickim/Ideą Bank itp na autokar.

Niestety, ta sytuacja z lozą prezydencką, nie była jednorazowa. Wisła poza Lożą Prezydencką ma 1-2 skyboxy dla własnego użytku (np te na których nie raz wrzucają przed meczem podpisanie umowy z partnerskimi klubami). Nie wiem czy to było jednorazowe, ale był też inny mecz na którym właśnie w jednym z tych skyboxów WISŁY, nie żadnego innego właściciela skyboxa czy sponsora który dostał skybox, siedziało kilka osób ubranych w bluzy WSH, PF itp. Nie dość że nie wyglądało to dobrze że takie osoby siedzą w skybox Wisły, to do tego co jakiś czas przed, w czasi i po meczu chodzili tam DD i MS. W mediach mogą mówić że już nie mają żadnych związków, próbować się wybielać, ale partnerzy/sponsorzy którzy byli tam wtedy, widzieli to o i nie za bardzo im się podobało że zapraszają ważnych gości a tam ludzie z WSH/PF chodzą i do tego DD i MS siedzą u nich.

Czy to jest kompletne odcinanie się? No nie.. Nie wiem, być może tylko raz się to zdarzyło oprócz sytuacji z lożą prezydencką (bynajmniej o innych sytuacjach osoba która tam jest na każdym meczu nie mówiła), ale nie potrzebne takie rzeczy są. Ponownie - prawnie jak najardziej mogą siedzieć, w wzierunkowo słabo wygląda to.

Dlatego sprowadza się to do tego, o czym kiedyś pisałem - MS nie nadaje się do kierowania klubem, że być może właśnie sprawdziłaby się jako Dyrektor Wykonawczy, a lepiej by sobie poradził ktoś inny.

Niektórzy wrzucają - to weź kogoś znajdź, nikt nie jest chętny. No i właśnie na tym też polega umiejętność właściciela, że potrafi kogoś znaleść na taki stołek.

Lepiej, żeby wogóle żeby się nie wypowiadali, bo stety niestety muszą nadał kłamać, oczywiste jest że muszą pewnym rzeczom zaprzeczyć w takich wywiadach.

Skoro MS nabyła sporo doświadczenia, to nawet i niech zostanie w tym zarządzie, ale wizerunkowo nowy Prezes musi być. Przecież dokładnie to samo zrobiono w dziale sportowym - wywalono Junco za wałki, zatrduniono Głowę, ale póki co czarną robotę wykonuje Kuźba bo poprostu siedzi w tym od 7-8 lat, a Głowa pozuje do zdjęć i papiery podpisuje. I trzeba powiedzieć że póki co nieźle się to sprawdza.
Odpowiedz cytując