Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4839
Stary 11.10.2018, 20:38
sandbender napisał(a):Wyświetl post
To o czym pisze Regan w swoim poście, napisałem 2 lata temu. W momencie gdy były jazdy z Meresińskim.

https://wislakrakow.com/forum/showpo...postcount=3685

Przy okazji - za chwilę nie będzie użytkowania wieczystego. Tylko własność.
Òkres użytkowania wieczystego dobiegnie końca i grunty przejdą na własność Towarzystwa Sportowego dobrze rozumiem?
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując