Temat
:
Wisła Kraków w mediach
Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Krakow
Offline
#
4839
11.10.2018, 20:38
sandbender
napisał(a):
To o czym pisze Regan w swoim poście, napisałem 2 lata temu. W momencie gdy były jazdy z Meresińskim.
https://wislakrakow.com/forum/showpo...postcount=3685
Przy okazji - za chwilę nie będzie użytkowania wieczystego. Tylko własność.
Òkres użytkowania wieczystego dobiegnie końca i grunty przejdą na własność Towarzystwa Sportowego dobrze rozumiem?
Tylko Wisła!
regan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do regan
Znajdź inne posty napisane przez regan