|
Moim zdaniem ofensywa medialna zupełnie niepotrzebna. Po co podsycać na nowo ten temat? Po co na nowo wchodzić w polemikę z Jabłczakiem? Po co kompromitujący wywiad Damiana Dukata? Jeśli już zdecydowano się na pozwy to trzeba było je złożyć i wydać oświadczenie na stronie. Ech... :(
|