Wyświetl pojedynczy post
qubu
Senior Member
 
Od: 09.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4838
Stary 11.10.2018, 19:51
Moim zdaniem ofensywa medialna zupełnie niepotrzebna. Po co podsycać na nowo ten temat? Po co na nowo wchodzić w polemikę z Jabłczakiem? Po co kompromitujący wywiad Damiana Dukata? Jeśli już zdecydowano się na pozwy to trzeba było je złożyć i wydać oświadczenie na stronie. Ech... :(
Odpowiedz cytując