Wyświetl pojedynczy post
filipowski
Member
 
Od: 06.2013
Skąd: Częstochowa/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13623
Stary 11.10.2018, 16:09
Można było dogadać się z nim,żeby szukał nam nowych Carlitosów.Raczej nie miałby nic przeciwko temu mimo,że jest zatrudniony jako trener.Nie mam na mysli nowego zaciągu hiszpanów,po prostu gdyby znalazł się ktoś klasy Carlitosa,to można w zimie ściągnąć takiego zawodnika,tam zarabiają po kilka tysięcy euro,więc jeszcze nas stać na takie transfery.
Odpowiedz cytując