|
Można było dogadać się z nim,żeby szukał nam nowych Carlitosów.Raczej nie miałby nic przeciwko temu mimo,że jest zatrudniony jako trener.Nie mam na mysli nowego zaciągu hiszpanów,po prostu gdyby znalazł się ktoś klasy Carlitosa,to można w zimie ściągnąć takiego zawodnika,tam zarabiają po kilka tysięcy euro,więc jeszcze nas stać na takie transfery.
|