Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4827
Stary 11.10.2018, 11:35
Na szczęście masz gówno do powiedzenia, bo już samo zdanie "ja bym z chęcią zobaczył kogoś nowego" jest tak głupie że trudno je nawet skomentować. Nie - bardziej kompetentnego, z doświadczeniem - po prostu nową twarz. Na prezesa zadłużonego klubu ekstraklasy o przychodach kilkadziesiąt milionów złotych.
"Czasem nowy szybciej się uczy", no a jak się nie nauczy to będzie miał łatwiej w czwartej lidze. A nie, wtedy to już na bank byś chciał kogoś jeszcze nowszego.

Nawet nie będę pytał kogo nowego konkretnie byś chciał zobaczyć, bo umówmy się że to bez sensu. Udało Ci się dorównać Konradowi który chciał w Zarządzie praktykantów po studiach.

Brawo.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 11.10.2018 o godz. 11:41.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując