|
Dokładnie o to mi chodzi. Obecnie potrzebujemy spokoju i utrzymania obecnej, sensownej polityki. W przyszłym roku będzie więcej pieniędzy, ekspozycja na otwartej antenie. Ten sezon trzeba przetrwać, spłacając ile się da długów.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|