roztropny napisał(a):

W public relations to my mamy wroga albo delikatnie pisząc osobę nieporadną.
Temat ucichł a klub na nowo odświeża niewygodny dla nas temat.Nie wiem czemu ma to teraz służyć,wywiad wczorajszy,zapowiadane wywiady dla wyborczej .Czas na takie wywiady był w pierwszych dniach po ukazaniu materiału,a u nas milczeli.Skoro tyle czasu milczeli,to powinni wstrzymać się do czasu skierowania pozwów do sądu.
Teraz na nowo w mediach nagłówki Wisła,kibole itp.
|
To wygląda dokładnie odwrotnie.
Atak na klub poszedł od strony TVNu. Do tego medialny bojkot p. prezes. A tu wywiad w samym jądrze ciemności.
Poza tym po derbach dostaje się Craxie.