Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 11.10.2018, 00:10
roztropny napisał(a):Wyświetl post
W public relations to my mamy wroga albo delikatnie pisząc osobę nieporadną.
Temat ucichł a klub na nowo odświeża niewygodny dla nas temat.Nie wiem czemu ma to teraz służyć,wywiad wczorajszy,zapowiadane wywiady dla wyborczej .Czas na takie wywiady był w pierwszych dniach po ukazaniu materiału,a u nas milczeli.Skoro tyle czasu milczeli,to powinni wstrzymać się do czasu skierowania pozwów do sądu.
Teraz na nowo w mediach nagłówki Wisła,kibole itp.
To wygląda dokładnie odwrotnie.
Atak na klub poszedł od strony TVNu. Do tego medialny bojkot p. prezes. A tu wywiad w samym jądrze ciemności.
Poza tym po derbach dostaje się Craxie.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując