krakus76_ napisał(a): 
|
Ale wydaje mi się że jest ona zafałszowana. A co z terenami pomiędzy Reymonta a ogrodzeniem i budynkami Wisły ? Z tego co wiem Wisła ma dochody z parkingu przed stadionem. Może ktoś zorientowany się wypowie bo tam trochę tego terenu też jest i on stanowi "okno" do pozostałych gruntów.
|
Chodzi Ci o to: https://krknews.pl/mozliwe-wisla-par...-placi-grosze/ ?
Edit: tutaj dokładniej https://www.bip.krakow.pl/_inc/rada/....php?id=100874
Powód: uzupełnienie
Ostatnio edytowane przez MaLk : 10.10.2018 o godz. 20:44.
|