Ty to napisałeś wprost, ja nie wchodziłem w szczegóły we wcześniejszym wpisie (domysły) bo wychodzę z założenia że jak nie wiem to nie wypowiadam się. Jednak każdy z ponad przeciętnym ilorazem inteligencji może sam dojść do pewnych wniosków kojarząc i łącząc fakty.
W temacie tego co napisałeś.
regan napisał(a):

|
Gra się toczy o 70 mln PLN., które leżą zaraz obok restauracji u Wiślaków i ciągną się w kierunku ul. Reymana.
|
Gra rozgrywa się o teren nowej hali (która z nazwy jest nowa), teren za starą halą i do niej przylegający oraz przede wszystkim tereny po byłych basenach. Dodatkowo do Wisły należy na pewno przed starą halą, parking przed stadionem i dalej aż do Reymana.
Wydaje mi się jednak że to co jest w granicach ogrodzenia stadionu należy wyłącznie do Miasta. Chodziła tu nawet mapa poglądowa stanu własnościowego (jeszcze kiedy TF miała działki od strony Błoń). Ma ją ktoś przypadkiem i może wkleić ?