Wyświetl pojedynczy post
krakus76_
Banita
 
Od: 09.2018
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4797
Stary 10.10.2018, 19:56
Ty to napisałeś wprost, ja nie wchodziłem w szczegóły we wcześniejszym wpisie (domysły) bo wychodzę z założenia że jak nie wiem to nie wypowiadam się. Jednak każdy z ponad przeciętnym ilorazem inteligencji może sam dojść do pewnych wniosków kojarząc i łącząc fakty.

W temacie tego co napisałeś.

regan napisał(a):Wyświetl post
Gra się toczy o 70 mln PLN., które leżą zaraz obok restauracji u Wiślaków i ciągną się w kierunku ul. Reymana.
Gra rozgrywa się o teren nowej hali (która z nazwy jest nowa), teren za starą halą i do niej przylegający oraz przede wszystkim tereny po byłych basenach. Dodatkowo do Wisły należy na pewno przed starą halą, parking przed stadionem i dalej aż do Reymana.

Wydaje mi się jednak że to co jest w granicach ogrodzenia stadionu należy wyłącznie do Miasta. Chodziła tu nawet mapa poglądowa stanu własnościowego (jeszcze kiedy TF miała działki od strony Błoń). Ma ją ktoś przypadkiem i może wkleić ?
Ostatnio edytowane przez krakus76_ : 10.10.2018 o godz. 20:03.
Odpowiedz cytując