MB1906 napisał(a):

|
Wjechal wywiad z Dukatem.Warto zwrócić uwage jak zmienil ton wypowiedzi i jak czesto pada slowo "blad". Zaraz znów pewnie wolfy&co stwierdzi, ze ten wpis to kolejny element spisku. Smieszne, ze jak pisalem, ze zostaly popelnione ogromne bledy wizerunkowe to byl to atak na zarzad. A teraz to samo slyszymy z ust wspomnianych...
|
Bo były popełniane ogromne błędy wizerunkowe i dalej są popełniane. To też każdy już zdążył się zorientować. Dukat nie miał doswiadczenia w sterowaniu tak dużą organizacją. Uczył się na głębokiej wodzie i Sarapata też się tak uczy, co sama przyznała na spotkaniu z kibicami.
Poza tym tutaj nie ma co mówić o spiskach, bo atak jest na pewną grupę ludzi jest praktycznie niepodważalny. O co chodzi i jaki jest tego cel to już opisałem wyżej.
.
.
.
Tak swoją drogą zastanawia mnie jedna rzecz. Skoro Misiek olał zobowiązania wobec Wesolego, to czemu ten się z nim nie sądzi o kase?