|
regan zdaje się, że dobrze kombinujesz. to by wyjaśniało, skąd tyle dokumentów wewnętrznych (umów, pism itd) wypływało z Wisły. ja też chciałbym poznać historię powiązań Wawry, Szymańskiego z obecnymi głowami rządzącymi oraz historię ich odejścia z stanowisk decyzyjnych
Powód: alt + s
Ostatnio edytowane przez Radwi : 10.10.2018 o godz. 17:33.
|