Wyświetl pojedynczy post
Radwi
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4787
Stary 10.10.2018, 17:32
regan zdaje się, że dobrze kombinujesz. to by wyjaśniało, skąd tyle dokumentów wewnętrznych (umów, pism itd) wypływało z Wisły. ja też chciałbym poznać historię powiązań Wawry, Szymańskiego z obecnymi głowami rządzącymi oraz historię ich odejścia z stanowisk decyzyjnych
Powód: alt + s
Ostatnio edytowane przez Radwi : 10.10.2018 o godz. 17:33.
Odpowiedz cytując