|
Czytając cała Twoja twórczość to bredzisz człowieku jak mało kto.
Ale z jednym mogę się zgodzić ze Wisła powinna zaciągnąć kredyt (nie żadnego inwestora chyba ze na jakiś preferencyjnych dla Wisły warunkach) i wybudować coś komercyjnego na terenach jakie maja - o ile pozwala na to status TS i plan zagospodarowania przestrzennego tych terenów.
|