Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
zibi7
Senior Member
Od: 01.2013
Offline
#
13612
10.10.2018, 15:08
Dokładnie info sprzed miesiąca, sprawa upadła bo Kikuś na negocjacje przywiózł umowę z nami, chcąc podbić sobie wynagrodzenie, wtedy Grecy kazali mu spierdalać.
zibi7
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez zibi7