rasel1906 napisał(a):

I szymus cos ostatnio nie pisze chyba sie troche obsral przed tymi wywiadami a co do pokemonow jedyna opcja - ignoruj
|
na tt cos tam jeszcze smoli,
teraz se loda robi ze stanowskim, analizując wywiad z MS. Dziwne ze nie analizowali do tej pory wypowiedzi Sarary tylko wyciagaja z wywiadu z Marzena to co im pasuje. tak sie tworzy "fakty"