Co za pacan, po co czytac najlepiej sobie zalozyc z gory - a sprawa jest prosta artykul w GW jest przy pelnej wspolpracy i wiedzy Wisly.

P.S Ostatnio pisalem w Nibylandi, ze fajnie, ze wiecej kasy dostaniemy z praw telewizyjnych
Edit: Co wiecej, musze powiedziec, ze podobs mi sie jak wybrano miejsca gdzie się otworzyć. Laczynaspasja, przecina spekulacje ze sponsorem. GW zasieg ogolnokrajowy no i w twardej kontrze do kiboli. Dobre uwierzytelnianie tresci.
Wiec co tersz Snow pasiakiem
