Wyświetl pojedynczy post
MB1906
Senior Member
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4769
Stary 10.10.2018, 10:28
Co za pacan, po co czytac najlepiej sobie zalozyc z gory - a sprawa jest prosta artykul w GW jest przy pelnej wspolpracy i wiedzy Wisly. P.S Ostatnio pisalem w Nibylandi, ze fajnie, ze wiecej kasy dostaniemy z praw telewizyjnych

Edit: Co wiecej, musze powiedziec, ze podobs mi sie jak wybrano miejsca gdzie się otworzyć. Laczynaspasja, przecina spekulacje ze sponsorem. GW zasieg ogolnokrajowy no i w twardej kontrze do kiboli. Dobre uwierzytelnianie tresci.

Wiec co tersz Snow pasiakiem
Ostatnio edytowane przez MB1906 : 10.10.2018 o godz. 10:43.
Odpowiedz cytując