Wyświetl pojedynczy post
rafalp_r22
Senior Member
 
Od: 08.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4766
Stary 10.10.2018, 09:52
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Widzę że świeży user na forum broniący WSI24.

Przeczytaj wywiad jeszcze raz. Na szybko bo mało czasu:

1. Damian nie jest skazany żadnym wyrokiem - używanie Damian "D" jest naruszeniem godności osobistej
2. Marzena była pełnomocnikiem a nie obrońcom - jak ktoś nie potrafi rozróżnić podstawowych funkcji sądowych to niech nie zabiera głosu w temacie
3. Kłamstwo w sprawie wyboru na prezesa - widać wyraźnie ile kto miał głosów
4. Dodatkowo mnóstwo insynuacji o rządzeniu Wisłą przez gangi krakowskie, osoby skazane pracujące w klubie itp
Uwielbiam to forum, i mialem dopisać ze zanim ktoś zepnie poślady i bedzie cisnal ze ktos jest od tvnu, jadczaka czy innych instytucji, zeby sobie dał na wstrzymanie.

ad. 1 Ale przecież mówił w wyiwadcze SzJ ze zdaje sobie z tego sprawe, mówił również o tym ze sledczy mają na niego materiały ale z jakiegoś powodu to nie idzie do przodu
ad. 2 Również to było poruszane ze chodzilo o proces cywilny (nie mniej jednak nie chodzi o to jaka sprawa tylko ze miala z nim styczność i gadanie o tym ze tylko przy okazji tej sprawy, to bzdura)
ad. 3 Właśnie więcej mówi mateirał GW że na spotkaniu bylo sporo się działo, ale nadal mało mówi co wtedy na obradach się działo i jak gorąco było. Owszem, beżpośredniego wpływu nie miało, ale pośredni znaczący. A skoro prawniczce spalili auto, to myslisz ze na innych mocniej nie naciskali? Uwazasz ze to normalne ze gangsyerka wyrzyuca z klubu Wesołego (czyli dzialacza klubu), który pozyczyl Miskowi kase na silke i do dzis nie oddał (a TS robi z Miska bohatera ze to on zainwestoal, a kazdy blizej zwiazany z Wisla wiedzial kto dal kase), inwesotwal 1mln rocznie w Futsal ktory fajnie budowal wizerunek Wisly, a do tego pozyczyl 2mln TS, bez których klub by upadł, a ktore nie sa splacane, a ma hipoteke na terenach zalozona. To jest normalne wedlug Ciebie? Albo powiesz ze to tez nie prawda?
ad.4 troche tutaj odniesienie to punktu 3. Przecież nawet MS potwierdzila ze łachtaj pracował w klubie. Myslisz ze o tym nie wiedzieli, ze gość wyslal cv i od tak go zatrudnili?

Więc póki co, nie wskazales na nic co jest kompletną nieprawdą. Śmieszy mnie to, że zamiast wywierać presje na klub od dawna zeby od pewnych rzeczy się odcieli, to się broni TS.

To wszystko w powiązaniu wypłacaniu sobie kosmicznych pensji (jak na wyniki i doswiadczenie, bo oczywiście nie jak na skale spółki i odpowiedzialność), podpisywanie umów z ifrmammi zaleznymi od swoich drugich połowek, tragiczna sytuacja finansowa. Co jeszcze musi się stać żeby ludzie oczy otworzyli?

Gdyby choć była ta stabilność finansowa, powoli by Wisla z dlugow wychodziła, to zupełnie inaczej by podchodzono do tych spraw.

W normalnej firmie, już dawno zarząd po czymś takim by poleciał.

I żeby nie było - chwale mocno jak to wygląda od tego sezonu, więcej polaków, na nizszych kosztach, w zasadzie wszyscy w sztabie powiązani mocno z klubem, a sportowo jest nie gorzej. Jednak nie zmienia to faktu, że zarząd i dział sprzedazy/sponsoringu nie potrafi od 1,5 roku pozyskać nowego sposnora (nie mylić z drobnymi reklamodawcami, z których może 1 czy 2 płaci więcej niż 100 tyś za sezon).
Odpowiedz cytując