|
Dużo nowych wątków o których nie było aż tak głośno. W szczególności poruszono temat "Developerów" ściąganych przez Wesołego do Wisły (Wawro) oraz kogo to samochód spłonął. Walka frakcji wewnątrz Wisły.
Nie oceniam bo oceniać mogą Ci którzy posiadają zdecydowanie więcej wiedzy. Jak ktoś tak dokładnie się wczyta w artykuły, które się pojawiały o Miśku to może dojść do przedziwnych wniosków (nawet Jadczak wspominał że Misiek nigdy krzywdy nie dałby zrobić Wiśle i nie patrzył na nią pod kątem zarabiania na niej jako klubie).
ps. Czytając wczorajszy wywiad z Panią Prezes, dzisiejszy artykuł w GW i zapowiedź kolejnych dwóch (z Panią Prezes i Damianem) wydaje mi się że to mocno przemyślana strategia (wizerunkowa, zarządzania kryzysem). I co z tym "bojkotem" dziennikarzy jak taki numer im wywinęli idąc w paszczę lwa (na wywiady do GW) ?. Dziennikarze z Dziennika Polskiego i Gazety Krakowskiej (dziwię się że te gazety są naszymi partnerami medialnymi) chyba są w mocnym szoku że zostali tak wyautowani.
Powód: literówki
Ostatnio edytowane przez krakus76_ : 10.10.2018 o godz. 08:24.
|