Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

no to powodzenia Kiko !
a ktos wie co słychać u tego pajaca co go zastąpił ?
serie A , a może primera division ? czy raczej siedzi na dupie i czeka na kase od Wisły ?
|
Ciekawe też co u Junco? Został w Krakowie czy znowu USA?