Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 08.10.2018, 22:22
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Zakochany w Buchaiku?
Przy normalnych warunkach finansowych pierwszy byłby pewnie Cuesta, Buchalik out, Lis nie ściągany w ogóle, a w jego miejsce kolejny, już ustabilizowany bramkarz.

Mam nadzieję, że Buchalika do końca sezonu nie będę musiał oglądać i się denerwować. Na szczęście nie gramy w PP więc to nie grozi.
Szanuj Buchala swego, bo możesz mieć gorszego.
Odpowiedz cytując