Temat
:
[XI kolejka] Cracovia - Wisła Kraków, niedziela 7 październik, godzina 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Kryniu
Senior Member
Od: 06.2010
Offline
#
137
08.10.2018, 21:40
Jestem za tym, by wynagrodzić młodzież czymś specjalnym. Darmowe bilety, słodycze... Zasłużyli jak nie jeden Wiślak. Zrobili chyba lepszy efekt na całą Polskę niż słynne time to say
Marketing do dzieła
Kryniu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kryniu
Znajdź inne posty napisane przez Kryniu