|
Wynik bardzo cieszy,martwi tylko,że w drugiej połowie daliśmy się tak stłamśić.Meczu słuchałem w relacji radiowej, w komentarzu praktycznie każda ich akcja śmierdziała golem.Ktoś może powiedzieć,że taka była taktyka,ale moim zdaniem powinniśmy być grozniejsi w kontrach.
Lis zagrał dobry mecz,jednak nie można już pisać,że mamy super bramkarza.Buchalik też potrafił zagrać fenomenalny mecz,by w następnym puścić klopsa.
|