Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 08.10.2018, 18:23
Uważam, że pasiasta podłożyła się nam praktycznie sama... kto wie czy nie najsłabsza drużyna ligi.

Wiadomo DERBY i wynik najważniejszy, jednak te przedostatnie zrobiły na mnie większe (lepsze) wrażenie. Ukoronowaniem jednak wczorajszego wieczoru były trybuny i to co się na nich działo w trakcie gry Gość z pomysłem od puszczenia MP3 powinien zostać naszym bohaterem absolutny artysta - mentalista

Szacun dla dzieciaków Swoją beztroską zafundowały im taki zgryz, że pewnie co 2 poczuł się tam z drugiej strony obrzygany...a posty na tym ich forum są idealnym tego przykładem... Dopełnieniem tego ich dna, był sposób, jaki Probierz warczał do Kabały Malarz w wywiadzie po meczu.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując