Uważam, że pasiasta podłożyła się nam praktycznie sama... kto wie czy nie najsłabsza drużyna ligi.
Wiadomo DERBY i wynik najważniejszy, jednak te przedostatnie zrobiły na mnie większe (lepsze) wrażenie. Ukoronowaniem jednak wczorajszego wieczoru były trybuny i to co się na nich działo w trakcie gry

Gość z pomysłem od puszczenia MP3 powinien zostać naszym bohaterem



absolutny artysta - mentalista
Szacun dla dzieciaków

Swoją beztroską zafundowały im taki zgryz, że pewnie co 2 poczuł się tam z drugiej strony obrzygany...a posty na tym ich forum są idealnym tego przykładem... Dopełnieniem tego ich dna, był sposób, jaki Probierz warczał do Kabały Malarz w wywiadzie po meczu.