Wyświetl pojedynczy post
Żuraw91
Member
 
Od: 07.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25676
Stary 07.10.2018, 11:48
Fragment z Weszło, gdzie zadali pytania kilku trenerom odnośnie dzisiejszego meczu:

Kto jest najmocniejszym, a kto najsłabszym piłkarzem Wisły?
Orest Lenczyk: Boguski. Dużo się mówi o Ondrasku, ale to jest kameleon. On mi przypomina Papadopulosa – walczący, szalejący, ale bez skuteczności na miarę potencjału. Natomiast jeśli chodzi o najgorszych, to współczuję Maćkowi, bo jak zmienia pięciu, to ja bym zmienił pięciu innych.


To tak odnośnie tego, że trenerzy widzą więcej od kibiców i przez to RB9 gra u każdego w pierwszym składzie
Odpowiedz cytując