Fragment z Weszło, gdzie zadali pytania kilku trenerom odnośnie dzisiejszego meczu:
Kto jest najmocniejszym, a kto najsłabszym piłkarzem Wisły?
Orest Lenczyk: Boguski. Dużo się mówi o Ondrasku, ale to jest kameleon. On mi przypomina Papadopulosa – walczący, szalejący, ale bez skuteczności na miarę potencjału. Natomiast jeśli chodzi o najgorszych, to współczuję Maćkowi, bo jak zmienia pięciu, to ja bym zmienił pięciu innych.
To tak odnośnie tego, że trenerzy widzą więcej od kibiców i przez to RB9 gra u każdego w pierwszym składzie
