Dzimi napisał(a):

|
Błaszczykowski - kolejny sezon na trybunach w Wolfsburgu. Może jednak czas na powrót do Wisły od stycznia wstępnie na 2,5 sezonu (prawy środkowy pomocnik/obrońca)?
|
Kasa, Misiu, kasa
Jeszcze wujek rządzi kadrą, więc powołanie wyśle. Można schować ambicję i żyć jak panisko.