Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13599
Stary 06.10.2018, 07:26
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
Błaszczykowski - kolejny sezon na trybunach w Wolfsburgu. Może jednak czas na powrót do Wisły od stycznia wstępnie na 2,5 sezonu (prawy środkowy pomocnik/obrońca)?
Kasa, Misiu, kasa


Jeszcze wujek rządzi kadrą, więc powołanie wyśle. Można schować ambicję i żyć jak panisko.
Odpowiedz cytując