Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
13598
06.10.2018, 06:56
Dzimi
napisał(a):
Błaszczykowski - kolejny sezon na trybunach w Wolfsburgu. Może jednak czas na powrót do Wisły od stycznia wstępnie na 2,5 sezonu (prawy środkowy pomocnik/obrońca)?
2,5 sezonu?
Jego ciało już nie daje rady grać zawodowo w piłę.
arti