Temat
:
[XI kolejka] Cracovia - Wisła Kraków, niedziela 7 październik, godzina 18:00
Wyświetl pojedynczy post
kbr
Senior Member
Od: 08.2015
Offline
#
35
04.10.2018, 15:04
Dariook
Właśnie powinieneś więcej pisać. Masz lekkie pióro i sporą wiedzę w temacie, powinieneś w wolnym czasie spisać swoje wspomnienia z tamtych lat. Myślę, że cieszyłyby się dużym zainteresowaniem.
kbr
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kbr
Znajdź inne posty napisane przez kbr