Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29135
Stary 04.10.2018, 12:24
1. Czy ktoś z Was orientuje się ile maksymalnie można zarobić na umowach o dzieło w jednym roku rozliczeniowym?

2. Czy są jakieś górne widełki takiej formy zarobkowania?

Z góry dzięki za pomoc kogoś obeznanego w temacie.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując