Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 03.10.2018, 15:30
Ciezki mecz przed nami ale poprzednie derby na Kałuzy tez takie miały byc. Pilkarze dostali wypłaty wiec moga znowu wrocic do swojego dobrego grania A tak na powaznie mobilizowac to szczegolnie nie ma kogo, kazdy wiec jak wazne to spotkanie dla kibicow i jak maja sie do niego przygotowywac. Mam nadzieje, ze zajda zmiany w skladzie, Buchalik daje wiecej pewnosci a przed Lisem jeszcze sporo pracy. Jest młodszy i kariera dopiero przed nim. To spotkanie jest mega wazne wiec musimy wyjsc najlepszym mozliwym skladem. Trzeba wrocic na zwycieska sciezke ale lepszego meczu od derbowego nie ma.
Odpowiedz cytując