Ciezki mecz przed nami ale poprzednie derby na Kałuzy tez takie miały byc. Pilkarze dostali wypłaty wiec moga znowu wrocic do swojego dobrego grania

A tak na powaznie mobilizowac to szczegolnie nie ma kogo, kazdy wiec jak wazne to spotkanie dla kibicow i jak maja sie do niego przygotowywac. Mam nadzieje, ze zajda zmiany w skladzie, Buchalik daje wiecej pewnosci a przed Lisem jeszcze sporo pracy. Jest młodszy i kariera dopiero przed nim. To spotkanie jest mega wazne wiec musimy wyjsc najlepszym mozliwym skladem. Trzeba wrocic na zwycieska sciezke ale lepszego meczu od derbowego nie ma.