Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1145
Stary 03.10.2018, 10:06
Licza sie az za bardzo. Tylko, ze to umiejetnosci napierdzielania w przyciski i ruszania galka. Mi to osobiscie zabiera cala przyjemnosc z gry. Wszystko jest za schematyczne. Chyba jestem za stary. W Pesa jak sie kiedys grywalo to bylo jak w szachach, planowalem cala swoja akcje od samego poczatku. W FIFie to tylko trzeba miec mega zreczne rece zeby wcisnac przycisk w odpowiednim momencie.
Odpowiedz cytując