|
No bo fifa taka jest. Totalna zręcznościowka i tyle. Na pc jest tak samo. Chcesz pograć w realistyczna piłkę weź pesa i tyle. Graj online i zobacz jak to jest bo tam nie ma napierdalania na pale. Liczy się taktyka i umiejętności. Ogólnie jak nie siedzisz w konsolach to odpuść sobie kupowanie jej dla jednej gry bo to bez sensu.
|