Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1142
Stary 03.10.2018, 08:46
Dokladnie rok temu wpadlem na ten sam pomysl wiec opisze Ci swoje doswiadczenia. Podobnie jak Ty, wczesniej za duzo nie grywalem na konsoli w Fife, jak juz to w PESa 6 na PS2
Przeskok okrutny. Zero myslenia tylko napierdalac trzeba na tej konsoli jak szalony, u mnie skonczylo sie tym, ze dostalem jakiejs kontuzji lewego kciuka Sprzedalem FIFE wraz z PS4. Tyle.
Odpowiedz cytując