Dokladnie rok temu wpadlem na ten sam pomysl wiec opisze Ci swoje doswiadczenia. Podobnie jak Ty, wczesniej za duzo nie grywalem na konsoli w Fife, jak juz to w PESa 6 na PS2

Przeskok okrutny. Zero myslenia tylko napierdalac trzeba na tej konsoli jak szalony, u mnie skonczylo sie tym, ze dostalem jakiejs kontuzji lewego kciuka

Sprzedalem FIFE wraz z PS4. Tyle.