|
Słusznie.
Cieszę się, że powstał normalny temat z dystansem i bez nadmiernej napinki.
Co do meczu to będzie (nie)ciekawy klimat sparingowy bo bez kibiców? Dla nas lepiej. Mecz wygra drużyna lepiej zmotywowana, umiejętności będą sprawa drugorzędną. Stolar wie co to Derby, liczę na niego.
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami
To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern
|