Temat
:
[XI kolejka] Cracovia - Wisła Kraków, niedziela 7 październik, godzina 18:00
Wyświetl pojedynczy post
crux.a
Senior Member
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi
Offline
#
4
02.10.2018, 18:20
brylant17
napisał(a):
Zniszczyć,zaorać,dobić 0-5 Panowie piłkarze spinamy dupy na ten mecz!
Albo 0-1 po meczu życia Lisa i bramce Brożka w 97 minucie. I jedno, i drugie będzie smakować wybornie. I jeszcze żeby Probierz znowu wyleciał na trybuny.
crux.a
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do crux.a
Znajdź inne posty napisane przez crux.a